İade Ve Geri Ödeme Politikamız

İADE KOŞULLARI:

SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 14 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 

Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

Aşağıda belirtmiş olduğumuz iade şartlarına uygun tüm ürünlerimizi iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz. Kargoyu teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade ve değişim hakkına sahipsiniz.


* Ürünleri orjinal ambalajında hasar görmemiş şekilde faturası ile birlikte iade etmelisiniz.

* Kolisi bozulmuş orjinalinin dışında farklı ambalaj ile iade kesinlikle kabul edilmemektedir.

* Kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.

* Siparişlerim sayfasından iade etmek istediğiniz sipariş numaranız ile birlikte iade sayfasında yer alan “İade veya Değişim Talep Et” butonuna tıklayarak formu eksiksiz doldurunuz.

* Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır.

* Ürününüz bize  ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.